Aktualizace : 2022-06-29 19:08:24
Maloobchodní ceny
MěnaNákupProdej
 Euro Euro EUR 4.6400 4.6900
USD dolar USD dolar USD 4.4000 4.5000
Česká Republika koruna Česká Republika koruna CZK 0.1860 0.1895
Velká Británie libra Velká Británie libra GBP 5.3400 5.4400
Švýcarsko frank Švýcarsko frank CHF 4.6000 4.6900
Dánsko koruna Dánsko koruna DKK 0.6180 0.6350
Švédsko koruna Švédsko koruna SEK 0.4250 0.4420
Norsko Koruna Norsko Koruna NOK 0.4400 0.4550
Maďarsko forint Maďarsko forint HUF 1.1700 1.2200
Chorvatsko kuna Chorvatsko kuna HRK 0.6200 0.6490
Albánie lek Albánie lek ALL 0.0415 0.0469
Gruzie lari Gruzie lari GEL 1.5700 1.6400
Izrael šekel Izrael šekel ILS 1.2000 1.3100
Japonsko jen Japonsko jen JPY 0.0320 0.0359
Kanada dolar Kanada dolar CAD 3.4500 3.5600
Mexiko peso Mexiko peso MXN 0.1800 0.2800
Bulharsko lev Bulharsko lev BGN 2.4300 2.6400
Rusko rubl Rusko rubl RUB 0.0000 0.0840
Rumunsko lei Rumunsko lei RON 0.9000 0.9900
Austrálie dolar Austrálie dolar AUD 3.0200 3.1100
Thajsko baht Thajsko baht THB 0.1310 0.1490
Turecko lira Turecko lira TRY 0.2750 0.3300
Ukrajina hřivna Ukrajina hřivna UAH 0.1200 0.1289
Čína juan Čína juan CNY 0.6200 0.7200
SAE dirham SAE dirham AED 1.0500 1.2500
Island koruna Island koruna ISK 0.0314 0.0380
BaH markBaH mark BAM2.32002.6000
Brazílie realBrazílie real BRL0.80001.0500
Chile pesosChile pesos CLP0.00330.0056
Dominikánská republika pesoDominikánská republika peso DOP0.07500.0990
Egypt libraEgypt libra EGP0.25000.3500
Filipíny pesosFilipíny pesos PHP0.06500.0990
Hong Kong dolarHong Kong dolar HKD0.48000.6200
Indie rupieIndie rupie INR0.03300.0650
Jordánsko dinárJordánsko dinár JOD6.05006.7300
Kazachstán tengeKazachstán tenge KZT0.00500.0130
Kena silinkKena silink KES0.03000.0500
Jižní Korea wonJižní Korea won (100) KRW0.30000.4500
Kuvajt dinárKuvajt dinár KWD9.500014.6900
Makedonie denárMakedonie denár MKD0.07000.0990
Maledivy rupieMaledivy rupie MVR0.20000.3200
Malajsie ringgitMalajsie ringgit MYR0.70001.1200
Maroko dirhamMaroko dirham MAD0.42000.6500
Mauricius rupieMauricius rupie MUR0.07000.1400
Moldavsko leiMoldavsko lei MDL0.15000.2600
Nový Zéland dolarNový Zéland dolar NZD2.60002.9900
Omán rialOmán rial OMR8.050012.7000
Peru solPeru sol PEN1.10001.4000
Jižní Afrika randJižní Afrika rand ZAR0.25000.3600
Kapverdy eskudoKapverdy eskudo CVE0.03500.0690
Srbsko dinárSrbsko dinár RSD0.03200.0490
Seychely rupieSeychely rupie SCR0.35000.4600
Singapur dolarSingapur dolar SGD2.75003.3000
Srí Lanka rupieSrí Lanka rupie LKR0.00790.0301
Taiwan dolarTaiwan dolar TWD0.09000.1800
Tunisko dinárTunisko dinár TND1.45001.6500
Vietnam dongVietnam dong (1000) VND0.11000.2500
Cena mincí (USD dolar: 1 dolarové bankovky)
MěnaNákupProdej
Euro EUR 3.0000 4.6490
USD dolar USD 4.4000 5.5000
Česká Republika koruna CZK 0.1200 0.1895
Velká Británie libra GBP 3.6000 5.4500
Vystavujeme doklad o koupi a prodeji.
Grand směnárna

Směnárna Grand Katowice

40-092 Katowice
ul. Mickiewicza 22

pondělí
08:00 - 20:00
úterý
08:00-20:00
středa
08:00 - 20:00
čtvrtek
08:00 - 20:00
pátek
08:00 - 20:00
sobota
08:00 -20:00
neděle
10:00-20:00

Pokud chcete vyměnit větší částku, dejte nám vědět předem a my vám ji připravíme na konkrétní datum a čas.

reklama chf 8

kupujeme bankovky série 8 švýcarských franků

Stažené bankovky Velkoobchodní ceny
MěnaNákupProdej
Irsko libra Irsko libraIEP 0.00000.0000
Švýcarsko frank 8 série Švýcarsko frank 8 sérieCHF8 4.30004.5200
Irsko stará libra Irsko stará libraIEP 0.00000.0000
Anglie stará libra Anglie stará libraGBP 5.35005.6700
Austrálie starý dolar Austrálie starý dolarAUD 2.20002.9400
Rakousko šilink Rakousko šilinkATS 0.23000.3200
Dánsko stará koruna Dánsko stará korunaDKK 0.51000.5500
Česká Republika stará koruna Česká Republika stará korunaCZK 0.13000.1850
Chorvatsko stará kuna Chorvatsko stará kunaHRK 0.42000.5900
Estonsko koruna Estonsko korunaEEK 0.20400.2900
Hong Kong starý dolar Hong Kong starý dolarHKD 0.36000.4750
Japonsko stará Jen Japonsko stará JenJPY 0.02450.0360
Kanada starý dolar Kanada starý dolarCAD 2.70003.1500
Litva lit Litva litLTL 0.94501.1300
Lucembursko frank Lucembursko frankLUF 0.08000.0950
Lotyšsko lat Lotyšsko latLVL 4.62005.4800
Německo marka Německo markaDEM 1.71002.2000
Norsko stará koruna Norsko stará korunaNOK 0.41000.4700
Nový Zéland starý dolar Nový Zéland starý dolarNZD 1.90002.6300
Slovensko koruna Slovensko korunaSKK 0.09000.1300
Slovinsko tolar Slovinsko tolarSIT 0.01320.0180
Švýcarsko starý frank Švýcarsko starý frankCHF 4.42004.5900
Maďarsko starý forint Maďarsko starý forintHUF 0.00920.0110
Ostrov Man libra Ostrov Man libraIMP 5.00005.6900
Jersey libra Jersey libraJEP 0.00005.6900
Guernsey libra Guernsey libraGGP 5.20005.6900
Falklandy libra Falklandy libraFKP 5.20005.6900
Stažené bankovky Maloobchodní ceny
MěnaNákupProdej
Irsko libra IEP 0.00000.0000
Švýcarsko frank 8 série CHF8 4.25004.6000
Irsko stará libra IEP 0.00000.0000
Anglie stará libra GBP 4.00005.7000
Austrálie starý dolar AUD 2.06002.9500
Rakousko šilink ATS 0.20000.3300
Dánsko stará koruna DKK 0.44000.5600
Česká Republika stará koruna CZK 0.12000.1865
Chorvatsko stará kuna HRK 0.41000.6000
Estonsko koruna EEK 0.18000.3000
Hong Kong starý dolar HKD 0.35000.4800
Japonsko stará Jen JPY 0.02400.0380
Kanada starý dolar CAD 2.20003.2000
Litva lit LTL 0.75001.1500
Lucembursko frank LUF 0.07900.0960
Lotyšsko lat LVL 4.60005.5000
Německo marka DEM 1.71002.5000
Norsko stará koruna NOK 0.35000.4800
Nový Zéland starý dolar NZD 1.88002.6500
Slovensko koruna SKK 0.10800.1320
Slovinsko tolar SIT 0.01300.0200
Švýcarsko starý frank CHF 3.50004.6000
Maďarsko starý forint HUF 0.00900.0130
Ostrov Man libra IMP 4.40005.7000
Jersey libra JEP 0.00005.7000
Guernsey libra GGP 5.00005.7000
Falklandy libra FKP 4.40005.7000
© 1989 Kantor Grand Katowice