Aktualizace : 2023-01-28 12:12:28
Maloobchodní ceny
MěnaNákupProdej
 Euro Euro EUR 4.6600 4.7220
USD dolar USD dolar USD 4.3150 4.3690
Česká Republika koruna Česká Republika koruna CZK 0.1950 0.1991
Velká Británie libra Velká Británie libra GBP 5.3300 5.3950
Švýcarsko frank Švýcarsko frank CHF 4.6700 4.7350
Dánsko koruna Dánsko koruna DKK 0.6091 0.6330
Švédsko koruna Švédsko koruna SEK 0.4100 0.4270
Norsko Koruna Norsko Koruna NOK 0.4280 0.4450
Maďarsko forint Maďarsko forint HUF 1.1000 1.2250
Chorvatsko kuna Chorvatsko kuna HRK 0.5500 0.6150
Albánie lek Albánie lek ALL 0.0391 0.0434
Gruzie lari Gruzie lari GEL 1.6400 1.7600
Izrael šekel Izrael šekel ILS 1.2500 1.3700
Japonsko jen Japonsko jen JPY 0.0333 0.0368
Kanada dolar Kanada dolar CAD 3.2300 3.2900
Mexiko peso Mexiko peso MXN 0.1900 0.2650
Bulharsko lev Bulharsko lev BGN 2.3700 2.4400
Rusko rubl Rusko rubl RUB 0.0500 0.0630
Rumunsko lei Rumunsko lei RON 0.9450 0.9860
Austrálie dolar Austrálie dolar AUD 3.0000 3.1600
Thajsko baht Thajsko baht THB 0.1360 0.1470
Turecko lira Turecko lira TRY 0.2340 0.2580
Ukrajina hřivna Ukrajina hřivna UAH 0.1009 0.1088
Čína juan Čína juan CNY 0.6070 0.6580
SAE dirham SAE dirham AED 1.1600 1.2500
Island koruna Island koruna ISK 0.0280 0.0310
BaH markBaH mark BAM2.25002.5500
Brazílie realBrazílie real BRL0.81001.0600
Chile pesosChile pesos CLP0.00370.0055
Dominikánská republika pesoDominikánská republika peso DOP0.08000.1100
Egypt libraEgypt libra EGP0.15000.2550
Indonésie rupieIndonésie rupie (100) IDR0.02500.0370
Jordánsko dinárJordánsko dinár JOD6.05007.5000
Kena silinkKena silink KES0.03150.0500
Jižní Korea wonJižní Korea won (100) KRW0.30000.4500
Makedonie denárMakedonie denár MKD0.07000.0945
Maledivy rupieMaledivy rupie MVR0.23000.4000
Malajsie ringgitMalajsie ringgit MYR0.80001.1500
Nový Zéland dolarNový Zéland dolar NZD2.55003.0500
Omán rialOmán rial OMR9.500013.9000
Peru solPeru sol PEN1.10001.4000
Jižní Afrika randJižní Afrika rand ZAR0.21000.3300
Kapverdy eskudoKapverdy eskudo CVE0.03500.0550
Seychely rupieSeychely rupie SCR0.26000.4500
Singapur dolarSingapur dolar SGD3.02003.4500
Taiwan dolarTaiwan dolar TWD0.07000.2000
Tunisko dinárTunisko dinár TND1.30001.6000
Vietnam dongVietnam dong (100) VND0.01700.0300
Cena mincí (USD dolar: 1 dolarové bankovky)
MěnaNákupProdej
Euro EUR 3.0000 4.6600
USD dolar USD 4.3200 5.5000
Česká Republika koruna CZK 0.1200 0.1935
Velká Británie libra GBP 3.6000 5.3700
Vystavujeme doklad o koupi a prodeji.
Grand směnárna

Směnárna Grand Katowice

40-092 Katowice
ul. Mickiewicza 22

pondělí
08:00 - 20:00
úterý
08:00-20:00
středa
08:00 - 20:00
čtvrtek
08:00 - 20:00
pátek
08:00 - 20:00
sobota
08:00 -20:00
neděle
10:00-20:00

Pokud chcete vyměnit větší částku, dejte nám vědět předem a my vám ji připravíme na konkrétní datum a čas.

reklama chf 8

kupujeme bankovky série 8 švýcarských franků

Stažené bankovky Velkoobchodní ceny
MěnaNákupProdej
Švýcarsko frank 8 série Švýcarsko frank 8 sérieCHF84.50000.000
Anglie stará libra Anglie stará libraGBP5.16000.000
Austrálie starý dolar Austrálie starý dolarAUD2.94000.000
Dánsko stará koruna Dánsko stará korunaDKK0.57000.000
Česká Republika stará koruna Česká Republika stará korunaCZK0.13800.000
Japonsko stará Jen Japonsko stará JenJPY0.02190.000
Kanada starý dolar Kanada starý dolarCAD3.09000.000
Norsko stará koruna Norsko stará korunaNOK0.41000.000
Švýcarsko starý frank Švýcarsko starý frankCHF4.36000.000
Maďarsko starý forint Maďarsko starý forintHUF0.00830.000
Falklandy libra Falklandy libraFKP4.92000.000
Guernsey libra Guernsey libraGGP4.92000.000
Irsko libra Irsko libraIEP4.92000.000
Jersey libra Jersey libraJEP4.92000.000
Skotsko libra Skotsko libraSCP4.97000.000
Ostrov Man libra Ostrov Man libraIMP4.92000.000
Německo marka Německo markaDEM1.85000.000
Irsko stará libra Irsko stará libraIES4.92000.000
Estonsko koruna Estonsko korunaEEK0.27000.000
Belgie frank Belgie frankBEF0.08100.000
Slovensko koruna Slovensko korunaSKK0.10900.000
Rakousko šilink Rakousko šilinkATS0.24000.000
Lotyšsko lat Lotyšsko latLVL5.61000.000
Litva lit Litva litLTL1.14000.000
Lucembursko frank Lucembursko frankLUF0.09100.000
Slovinsko tolar Slovinsko tolarSIT0.01700.000
Stažené bankovky Maloobchodní ceny
MěnaNákupProdej
Švýcarsko frank 8 sérieCHF84.21000.000
Anglie stará libraGBP5.06000.000
Austrálie starý dolarAUD2.05000.000
Dánsko stará korunaDKK0.54000.000
Česká Republika stará korunaCZK0.13200.000
Japonsko stará JenJPY0.02140.000
Kanada starý dolarCAD2.23000.000
Norsko stará korunaNOK0.38000.000
Švýcarsko starý frankCHF3.75000.000
Maďarsko starý forintHUF0.00600.000
Falklandy libraFKP4.60000.000
Guernsey libraGGP4.60000.000
Irsko libraIEP4.60000.000
Jersey libraJEP4.60000.000
Skotsko libraSCP4.60000.000
Ostrov Man libraIMP4.60000.000
Německo markaDEM1.75000.000
Irsko stará libraIES4.01000.000
Estonsko korunaEEK0.19200.000
Belgie frankBEF0.07000.000
Slovensko korunaSKK0.05000.000
Rakousko šilinkATS0.33000.000
Lotyšsko latLVL4.87000.000
Litva litLTL0.95000.000
Lucembursko frankLUF0.08800.000
Slovinsko tolarSIT0.01700.000
© 1989 Kantor Grand Katowice