tel. +48 32 781 55 66
Poniedziałek 9:00-20:00
Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl

TRANSAKCJE BEZGOTÓWKOWE

Wykonujemy expresowe przelewy do większości banków w naszym kraju po atrakcyjnym kursie. Realizując transakcję otrzymają Państwo walutę wymiany w najkrótszym czasie. W większości przypadków transakcje za pośrednictwem przelewów bankowych realizowane są w godzinach od 9:00 do 16:45. W dowolnym czasie można dokonać transakcji po tych samych konkurencyjnych cenach które przedstawiamy na naszej stronie internetowej. Jak przy transakcjach gotówkowych przy kasie tak samo przy transakcjach bezgotówkowych nie ma żadnych dodatkowych kosztów ani prowizji.

W jaki sposób zrealizowac transakcję bezgotówkową :

1 Kontakt telefoniczny z pracownikiem kantoru.
Prosimy o kontakt telefoniczny z kantorem aby omówić szczegóły transakcji. W dalszej części przedstawiamy listę banków w których posiadamy otwarte konta firmowe (przelewy realizowane bez prowizji).

Gdy transakcje realizowane są przez inne banki czas zaksięgowania przelewów w obie strony wynosi do dwóch dni roboczych, równocześnie może dodatkowo kurs zostać zmieniony aby pokryć prowizję pobraną za transfer. Prowizja ustalana jest indywidualnie w zależności od wartości transakcji.

2 Wypełnienie formularza.


Kod pocztowy i miasto

Numery kont Klienta które będą wykorzystane w transakcji

Pierwszy rachunek
- - - - -

Drugi rachunek
- - - - -
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Czynne
poniedziałek9:00-20:00
wtorek9:00-20:00
środa9:00-20:00
czwartek9:00-20:00
piątek9:00-20:00
sobota9:00-18:00
niedzielanieczynne
Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.