logo
tel. +48 32 781 55 66
pn-pt 8:00-20:00 sob : 9:00-18:00
Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
aktualizacja : 2018-04-26 12:55:57
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.249004.22300
USD dolar USD dolarUSD 3.499003.47200
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166800.16500
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.869004.82600
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.559003.52700
Dania korona Dania koronaDKK 0.570000.56450
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.409000.40250
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.435400.43360
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013720.01352
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.580000.57300
Japonia jen Japonia jenJPY 0.033700.03190
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.209002.17200
Turcja lira Turcja liraTRY 0.920000.08600
Chiny juan Chiny juanCNY 0.569000.54500
Izrael szekla Izrael szeklaILS 0.999500.96500
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.114000.10900
funt Wyspy Man funt Wyspy ManIMP 4.760003.55000
funt Guernsey funt GuernseyGGP 0.000003.55000
funt Świętej Heleny funt Świętej HelenySHP 4.760000.00000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.760003.55000
funt falklandzki funt falklandzkiFKP 0.000003.55000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.260004.16000
USD dolar USD dolarUSD 3.500003.40000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.168500.16450
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.890004.79000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.555003.52500
Dania korona Dania koronaDKK 0.572000.55500
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.411000.39800
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.435800.42700
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01320
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.580000.53100
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.730002.69200
Australia dolar Australia dolarAUD 2.654002.62200
Japonia jen Japonia jenJPY 0.034500.03150
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.144000.13100
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.939000.91500
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.210002.15000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.060800.05550
Egipt funt Egipt funtEGP 0.350000.15000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.940000.85000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.250000.16500
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.820004.60000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.570000.54000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.120000.06000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.050000.96500
Albania lek Albania lekALL 0.039000.02800
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.499000.40500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059000.04000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.199001.07000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.300002.00000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.85000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.350004.50000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.670002.47000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003900.00250
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 1.100000.70000
RPA rand RPA randZAR 0.350000.22000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.037500.03000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.115000.10850
ZEA dirham ZEA dirhamAED 0.105000.94000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.730002.50000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.078000.05500
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.00900
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.039000.02600
Islandia korona Islandia koronaISK 0.036400.03050
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000360.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.830001.65000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.650001.25000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.480000.31000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.119400.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.100000.05000
Katar rial Katar rialQAR 0.954000.81000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000280.00010
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.122000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.900000.70000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.420000.20000
Peru sol Peru solPEN 1.300000.90000
Oman rial Oman rialOMR 9.990008.00000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.800004.30000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 14.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.01700
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00460
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.000002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 11.000008.00000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.100001.15000
funt Wyspy Man funt Wyspy ManIMP 4.780003.50000
funt Guernsey funt GuernseyGGP 4.780003.50000
funt Jersey funt JerseyJEP 4.780003.50000
funt Świętej Heleny funt Świętej HelenySHP 0.000003.50000
funt falklandzki funt falklandzkiFKP 0.000003.50000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.210003.00000
USD dolar USD dolarUSD 3.700003.34000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166000.11000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.810003.50000
Wygląd kantoru

Tel. kom. : 604 401 700

Waluta do domu

Kantory Katowice

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Transakcje bezgotówkowe

Transakcje poprzez rachunek bankowy podpisuje się umowę kupna sprzedaży walut. Klient zawiera z nami transakcje i zostaje ustalona cena oraz kwota.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
Wymiana walut na telefon | Wymiana walut w kantorze | Wymiana walut w internecie