logo
tel. +48 32 781 55 66
pn-pt 8:00-20:00 sob : 9:00-18:00
Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
aktualizacja : 2017-11-18 08:53:56
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.24404.2160
USD dolar USD dolarUSD 3.62503.5850
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16660.1647
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.75804.7200
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.65503.6150
Dania korona Dania koronaDKK 0.56900.5600
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.43800.4230
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.43800.4330
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.27004.1700
USD dolar USD dolarUSD 3.66003.5600
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16750.1635
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80004.7000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.66503.6100
Dania korona Dania koronaDKK 0.57200.5560
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.44000.4190
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.43900.4290
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01390.0134
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.58000.5240
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.86502.7900
Australia dolar Australia dolarAUD 2.77502.6850
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03350.0315
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.13800.1250
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.94000.9000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.24002.1400
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.06500.0550
Egipt funt Egipt funtEGP 0.40000.1000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.04000.9450
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.22000.1600
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.72004.6200
Chiny juan Chiny juanCNY 0.55000.5300
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.12000.0600
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.09901.0300
Albania lek Albania lekALL 0.03700.0270
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.52000.4200
Indie rupia Indie rupiaINR 0.06500.0400
Brazylia real Brazylia realBRL 1.25001.0500
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.30002.0500
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.05000.8500
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.50004.2000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.70002.4500
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.00400.0030
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.98000.8200
RPA rand RPA randZAR 0.33000.2200
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.03710.0300
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.11990.1100
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.05000.9500
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.80002.5000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.07700.0600
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.01400.0090
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.03800.0260
Islandia korona Islandia koronaISK 0.03800.0300
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.00030.0002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.00001.7000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.65001.2500
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.44000.3400
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.14000.1000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.08600.0710
Katar rial Katar rialQAR 1.01000.8100
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.00030.0001
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.12000.0900
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.00000.8000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.42000.2000
Peru sol Peru solPEN 1.33001.1300
Oman rial Oman rialOMR 11.00008.0000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.72004.2000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.26000.1200
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 15.00008.0000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.06000.0180
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.80003.0000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.00160.0011
Chile peso Chile pesoCLP 0.00680.0050
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.40002.2000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.00008.0000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.60001.1500
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 0.00003.0000
USD dolar USD dolarUSD 3.80003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16800.1100
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.70003.5000
Wygląd kantoru

Tel. kom. : 604 401 700

Kantory Katowice

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Transakcje bezgotówkowe

Transakcje poprzez rachunek bankowy podpisuje się umowę kupna sprzedaży walut. Klient zawiera z nami transakcje i zostaje ustalona cena oraz kwota.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
Wymiana walut na telefon | Wymiana walut w kantorze | Wymiana walut w internecie