Aktualizacja : 2023-01-28 12:15:37
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.6600 4.7220
USD Dolar USD Dolar USD 4.3150 4.3690
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1950 0.1991
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.3300 5.3950
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.6700 4.7350
Dania Korona Dania Korona DKK 0.6091 0.6330
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4100 0.4270
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4280 0.4450
Węgry Forint Węgry Forint HUF 1.1000 1.2250
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.5500 0.6150
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0391 0.0434
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.6400 1.7600
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.2500 1.3700
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0333 0.0368
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.2300 3.2900
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.1900 0.2650
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3700 2.4400
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB 0.0500 0.0630
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.9450 0.9860
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.0000 3.1600
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.1360 0.1470
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.2340 0.2580
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1009 0.1088
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.6070 0.6580
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.1600 1.2500
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0280 0.0310
BiH MarkaBiH Marka BAM2.25002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.81001.0600
Chile PesoChile Peso CLP0.00370.0055
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.15000.2550
Indonezja RupiaIndonezja Rupia (100) IDR0.02500.0370
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05007.5000
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03150.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0945
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.23000.4000
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.80001.1500
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.55003.0500
Oman RialOman Rial OMR9.500013.9000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.21000.3300
RZP EskudoRZP Eskudo CVE0.03500.0550
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.26000.4500
Singapur DolarSingapur Dolar SGD3.02003.4500
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.07000.2000
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.30001.6000
Wietnam DongWietnam Dong (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
bilon Euro Euro EUR 3.0000 4.6600
bilon USD Dolar USD Dolar USD 4.3200 5.5000
bilon Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1200 0.1935
bilon Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 3.6000 5.3700
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Grand Katowice

Kantor Grand Katowice

40-092 Katowice
ul. Mickiewicza 22

skupujemy wycofane banknoty

Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.50000.000
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.16000.000
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.94000.000
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.57000.000
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13800.000
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02190.000
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD3.09000.000
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.41000.000
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.36000.000
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00830.000
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP4.92000.000
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP4.92000.000
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.92000.000
Jersey Funt Jersey FuntJEP4.92000.000
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP4.97000.000
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP4.92000.000
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.85000.000
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.92000.000
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.27000.000
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08100.000
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.10900.000
Austria Szyling Austria SzylingATS0.24000.000
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.61000.000
Litwa Lit Litwa LitLTL1.14000.000
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09100.000
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.21000.000
Anglia stary FuntGBP5.06000.000
Australia stary DolarAUD2.05000.000
Dania stara KoronaDKK0.54000.000
Czechy stara KoronaCZK0.13200.000
Japonia stary JenJPY0.02140.000
Kanada stary DolarCAD2.23000.000
Norwegia stara koronaNOK0.38000.000
Szwajcaria stary FrankCHF3.75000.000
Węgry stary ForintHUF0.00600.000
Falklandy FuntFKP4.60000.000
Guernsey FuntGGP4.60000.000
Irlandia FuntIEP4.60000.000
Jersey FuntJEP4.60000.000
Szkocja FuntSCP4.60000.000
Wyspy Man FuntIMP4.60000.000
Niemcy MarkaDEM1.75000.000
Irlandia stary FuntIES4.01000.000
Estonia KoronaEEK0.19200.000
Belgia FrankBEF0.07000.000
Korona SłowackaSKK0.05000.000
Austria SzylingATS0.33000.000
Łotwa ŁatLVL4.87000.000
Litwa LitLTL0.95000.000
Luksemburg FrankLUF0.08800.000
Słowenia TolarSIT0.01700.000
Kursy walut przedstawione na stronie www.kantorykatowice.pl nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.

Kantor Grand Katowice

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.

Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl

Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.

Współpraca z innymi kantorami

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.

Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.

Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.

Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

W Kantorze

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

reklama chf 8