Max Katowice WUF
Aktualizacja : 2022-06-29 19:12:45
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.6400 4.6900
USD Dolar USD Dolar USD 4.4000 4.5000
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1860 0.1895
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.3400 5.4400
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.6000 4.6900
Dania Korona Dania Korona DKK 0.6180 0.6350
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4250 0.4420
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4400 0.4550
Węgry Forint Węgry Forint HUF 1.1700 1.2200
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6200 0.6490
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0415 0.0469
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.5700 1.6400
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.2000 1.3100
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0320 0.0359
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.4500 3.5600
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.1800 0.2800
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.4300 2.6400
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB 0.0000 0.0840
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.9000 0.9900
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.0200 3.1100
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.1310 0.1490
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.2750 0.3300
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1200 0.1289
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.6200 0.7200
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.0500 1.2500
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0314 0.0380
BiH MarkaBiH Marka BAM2.32002.6000
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.80001.0500
Chile PesoChile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.07500.0990
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.25000.3500
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Hongkong DolarHongkong Dolar HKD0.48000.6200
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05006.7300
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0130
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03000.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.6900
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0990
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.70001.1200
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.42000.6500
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2600
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.60002.9900
Oman RialOman Rial OMR8.050012.7000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.25000.3600
RZP EskudoRZP Eskudo CVE0.03500.0690
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.35000.4600
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.75003.3000
Sri Lanka RupiaSri Lanka Rupia LKR0.00790.0301
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.1800
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.45001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.11000.2500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.6490
USD Dolar USD 4.4000 5.5000
Czechy Korona CZK 0.1200 0.1895
Wielka Brytania Funt GBP 3.6000 5.4500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Grand Katowice

Kantor Grand Katowice

40-092 Katowice
ul. Mickiewicza 22

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.44004.6400
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.13005.4400
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.63002.9200
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.59000.5400
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13000.1830
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02150.0327
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.97003.2400
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.41000.4400
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.48004.6400
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00820.0122
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.13005.5100
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.13005.5100
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.86005.4300
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.13005.5100
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.13005.4400
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP4.81005.5100
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM2.05002.4300
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.86005.4000
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20200.3030
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08800.1180
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.11100.1590
Austria Szyling Austria SzylingATS0.26000.3400
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.70006.7500
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16001.3700
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.1180
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.30004.6700
Anglia stary FuntGBP5.04005.4400
Australia stary DolarAUD2.05003.1300
Dania stara KoronaDKK0.54000.6400
Czechy stara KoronaCZK0.12000.1940
Japonia stary JenJPY0.02100.0337
Kanada stary DolarCAD2.52003.5200
Norwegia stara koronaNOK0.39000.4600
Szwajcaria stary FrankCHF3.55004.6700
Węgry stary ForintHUF0.00590.0123
Falklandy FuntFKP4.76005.4400
Guernsey FuntGGP4.76005.4400
Irlandia FuntIEP4.76005.4400
Jersey FuntJEP4.76005.4400
Szkocja FuntSCP4.76005.4400
Wyspy Man FuntIMP4.76005.4400
Niemcy MarkaDEM1.79002.4300
Irlandia stary FuntIES4.05005.3400
Estonia KoronaEEK0.19000.3060
Belgia FrankBEF0.08700.1190
Korona SłowackaSKK0.10500.1590
Austria SzylingATS0.26000.3500
Łotwa ŁatLVL4.84006.8200
Litwa LitLTL0.94001.2600
Luksemburg FrankLUF0.08800.1190
Słowenia TolarSIT0.01600.0200
Chorwacja stara KunaHRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary DolarNZD1.88002.6500
Hongkong stary DolarHKD0.35000.4800
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.

Kantory Katowice

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.

Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl

Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.

Współpraca z innymi kantorami

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.

Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.

Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.

Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Kantor Katowice Grand

W Kantorze

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.