tel. +48 32 781 55 66
Poniedziałek 9:00-20:00
Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
aktualizacja : 2019-06-15 18:01:12
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.248004.27500
USD dolarUSD3.782003.81900
Czechy koronaCZK0.165000.16650
Wielka Brytania funtGBP4.762004.81000
Szwajcaria frankCHF3.790003.80800
Dania koronaDKK0.568100.57300
Szwecja koronaSEK0.398000.40170
Norwegia koronaNOK0.432500.43640
Węgry forintHUF0.013210.01347
Chorwacja kunaHRK0.584000.59300
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.190004.29000
USD dolarUSD3.720003.82000
Czechy koronaCZK0.163500.16750
Wielka Brytania funtGBP4.730004.83000
Szwajcaria frankCHF3.792003.81400
Dania koronaDKK0.556000.57600
Szwecja koronaSEK0.390000.40300
Norwegia koronaNOK0.426000.43900
Węgry forintHUF0.013200.01360
Chorwacja kunaHRK0.544000.59800
Bułgaria lewBGN2.206002.26500
funt GibraltarGIP3.500004.77000
Kanada dolarCAD2.818002.85400
Australia dolarAUD2.593002.66000
Japonia jenJPY0.034600.03580
Ukraina hrywnaUAH0.144100.14880
Rumunia lejRON0.908000.93500
Rosja rubelRUB0.059200.06500
Egipt funtEGP0.210000.27500
Turcja liraTRY0.670000.72000
Meksyk pesoMXN0.190000.25000
Chiny juanCNY0.551000.61000
Dominikana pesoDOP0.070000.08500
Izrael szeklaILS1.031001.06900
Albania lekALL0.033000.04300
Honkong dolarHKD0.410000.49000
Indie rupiaINR0.051000.06000
Brazylia realBRL0.920001.05000
Bośni Hercegowina markaBAM2.160002.36000
Arabia Saudyjska rialSAR0.940001.07000
Jordania dinarJOD5.250005.73000
Nowa Zelandia dolarNZD2.400002.61000
Korea Południowa wonKRW0.003000.00360
Malezja ringgitMYR0.880000.98000
RPA randZAR0.250000.29900
Kenia szylingKES0.036000.04200
Tajlandia bahtTHB0.120300.12800
ZEA dirhamAED1.005001.06000
Singapur dolarSGD2.700002.85000
Macedonia denarMKD0.065000.07900
Kazachstan tengeKZT0.009000.01080
Serbia dinarRSD0.034000.04300
Islandia koronaISK0.028200.03500
Indonezja rupiaIDR0.000260.00030
Białoruś rubelBYN1.750001.98000
Gruzja lariGEL1.350001.59000
Maroko dirhamMAD0.390000.46000
Mauritius rupiaMUR0.090000.11990
Filipiny pesoPHP0.065000.08500
Katar rialQAR0.900001.04000
Wietnam dongVND0.000140.00021
Tajwan dolarTWD0.090000.12500
Tunezja dinarTND0.900001.58000
Seszele rupiaSCR0.200000.42000
Peru solPEN1.110001.29000
Oman rialOMR8.5000010.90000
Mołdawia lejMDL0.200000.25500
Kuwejt dinarKWD8.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.025000.03900
Kuba pesoCUC3.000004.80000
Kolumbia pesoCOP0.001000.00150
Chile pesoCLP0.004600.00680
Brunei dolarBND2.200003.00000
Bahrajn dinarBHD8.0000011.00000
Barbados dolarBBD1.150002.10000
Sri Lanka rupiaLKR0.020000.03200
Armenia dramAMD0.005000.00880
Argentyna pesoARS0.070000.12900
eskudo Zielonego PrzylądkaCVE0.034000.04100
Kostaryka colónCRC0.005600.00630
frank KongoCDF0.001800.00220
dolar BelizeBZD1.700001.80000
Bostwana pulaBWP0.340000.36000
Boliwia BoliwianoBOB0.480000.51000
frank CFACFA0.005000.00950
Kambodża rielKHR0.000770.00087
Gwatemala quetzalGTQ0.350000.47000
Gambia dalasiGMD0.069000.07600
Gwinea frankGNF0.000300.00050
dolar FidżiFJD1.650001.75000
Pakistan rupiaPKR0.025000.04000
Paragwaj guaraniPYG0.000580.00066
Nigeria nairaNGN0.003000.01500
Uzbekistan sumUZS0.000250.00048
dolar Wysp SalomonaSBD0.420000.45000
Azerbejdżan manatAZN1.900002.35000
TTD0.300000.60000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.32000
USD dolarUSD3.700004.00000
Czechy koronaCZK0.110000.16800
Wielka Brytania funtGBP3.500004.95000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
funt FalklandyFKP3.000004.75000
funt Wyspy ManIMP3.000004.75000
funt GuernseyGGP3.000004.75000
funt JerseyJEP3.500004.75000
Niemcy markaDEM1.500002.30000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Anglia stary funtGBS3.000004.85000
Austria szylingATS0.200000.37000
Słowenia tolarSIT0.012500.00000
Australia stary dolarAUS1.855000.00000
Belgia frankBEF0.074500.00000
Dania stara koronaDKS0.405000.00000
Czechy stara koronaCZS0.125000.00000
Chorwacja stara kunaHRS0.415000.00000
Holandia guldenNLG1.500002.20000
Hongkong stary dolarHKS0.335000.00000
Japonia stary jenJPS0.023500.00000
Kanada stary dolarCAS2.050000.00000
Luksemburg frankLUF0.074500.00000
Malta liraMTL10.100000.00000
Norwegia stara koronaNOS0.325000.00000
Nowa Zelandia stary dolarNZS1.695000.00000
Portugalia escudoPTE0.015100.00000
Rumunia stary lejROL0.001000.00000
Szwajcaria stary frankCHS2.635000.00000
Węgry stary forintHUS0.009300.00000
Estonia koronaEEK0.192500.00000
Hiszpania pesetaESP0.018500.03000
Irlandia stary funtIES3.835000.00000
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-20:00
wtorek9:00-20:00
środa9:00-20:00
czwartek9:00-20:00
piątek9:00-20:00
sobota9:00-18:00
niedzielanieczynne

Oferta BP MAX

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji
Reklama IK MAX
Waluta do domu

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.