tel. +48 32 781 55 66
Niedziela
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-03-28 17:58:28
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.51604.5350
USD DolarUSD14.07104.1650
Czechy KoronaCZK10.16410.1668
Wielka Brytania FuntGBP15.02505.0650
Szwajcaria FrankCHF14.26004.3320
Dania KoronaDKK10.60300.6159
Szwecja KoronaSEK10.40700.4179
Norwegia KoronaNOK10.38500.4000
Węgry ForintHUF10.01250.0129
Chorwacja KunaHRK10.58200.6089
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.44004.5400
USD DolarUSD14.04004.1700
Czechy KoronaCZK10.16300.1695
Wielka Brytania FuntGBP14.96005.0700
Szwajcaria FrankCHF14.25004.3400
Dania KoronaDKK10.58800.6180
Szwecja KoronaSEK10.40100.4190
Norwegia KoronaNOK10.37800.4110
Węgry ForintHUF10.01250.0130
Chorwacja KunaHRK10.56000.6100
Albania LekALL10.03100.0480
Gruzja LariGEL11.31001.5400
Izrael SzeklaILS11.00001.1600
Japonia JenJPY10.03640.0382
Kanada DolarCAD12.88002.9800
Meksyk PesoMXN10.14500.2500
Bułgaria LewBGN12.26002.3600
Rosja RubelRUB10.05000.0629
Rumunia LejRON10.89000.9400
Australia DolarAUD12.47002.6000
Tajlandia BahtTHB10.12200.1330
Turcja LiraTRY10.60500.6800
Ukraina HrywnaUAH10.14900.1695
Chiny JuanCNY10.50000.5800
ZEA DirhamAED11.00701.1300
Arabia Saudyjska RialSAR11.03061.1606
Argentyna PesoARS10.03140.1214
Armenia DramAMD10.00540.0096
Azerbejdżan ManatAZN12.25672.6195
Bahrajn DinarBHD18.650213.1502
Barbados DolarBBD11.28922.3692
Dolar BelizeBZD11.47682.2768
Białoruś RubelBYN11.74171.8199
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BoliwianoBOB10.44980.6673
Botswana PulaBWP10.20070.4507
Brazylia RealBRL10.70001.0100
Brunei DolarBND11.88353.4835
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.06430.0932
Egipt FuntEGP10.15000.3200
Fidżi DolarFJD11.28321.9732
Filipiny PesoPHP10.06500.0839
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00440.0080
Gambia DalasiGMD10.07200.0840
Gwatemala QuetzalGTQ10.37690.4969
Gwinea FrankGNF1000.02280.0520
Hongkong DolarHKD10.44000.5130
Indie RupiaINR10.04400.0575
Indonezja RupiaIDR10.00030.0003
Islandia KoronaISK10.02500.0339
Jamajka DolarJMD10.02600.0400
Jordania DinarJOD15.31005.8200
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.97511.1228
Kazachstan TengeKZT10.00800.0110
Kenia SzylingKES10.03470.0433
Kolumbia PesoCOP10.00080.0015
Kongo FrankCDF10.00220.0026
Korea Południowa WonKRW1000.32230.3773
Kostaryka ColónCRC10.00420.0101
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.87001.0200
Maroko DirhamMAD10.35590.4559
Mauritius RupiaMUR10.88000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2836
Nigeria NairaNGN10.00390.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.36002.6500
Oman RialOMR18.900011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02150.0314
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.59990.6799
Peru SolPEN11.06331.3927
RPA RandZAR10.21280.2800
RZP EskudoCVE10.02970.0507
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.21040.4304
Singapur DolarSGD12.77002.9500
Sri Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.35990.5599
Wietnam DongVND1.0000.15360.2036
Wysp Salomona Dolar SBD10.43530.4653
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3300
USD DolarUSD14.04004.4000
Czechy KoronaCZK10.11000.1695
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0700
Szwajcaria FrankCHF13.00004.0500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP14.40004.9000
Australia stary DolarAUD11.8600brak
Austria SzylingATS10022.0000brak
Belgia FrankBEF1.00075.0000brak
Dania stara KoronaDKK10043.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.0000brak
Holandia GuldenNLG10.6100brak
Hongkong stary DolarHKD10036.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.7800brak
Japonia stary JenJPY1.00030.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.1000brak
Litwa LitLTL10087.2000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.2400brak
Niemcy MarkaDEM11.4100brak
Norwegia stara koronaNOK10035.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.7600brak
Korona SłowackaSKK10.1000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.10004.0100
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspy Man FuntIMP14.02005.0000
Szkocja FuntSCP14.80004.9500
Jersey FuntJEP14.50005.0000
Irlandia FuntIEP14.50005.0000
Guernsey FuntGGP14.57005.0000
Falklandy FuntFKP14.00005.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.56004.9300
Australia stary DolarAUD11.8100brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00071.0000brak
Dania stara KoronaDKK10040.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia GuldenNLG10.5800brak
Hongkong stary DolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5300brak
Japonia stary JenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10086.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00070.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.4000brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.84004.0200
Węgry stary ForintHUF1.0008.5000brak
Wyspy Man FuntIMP14.00005.0200
Szkocja FuntSCP14.53004.9600
Jersey FuntJEP13.58005.0000
Irlandia FuntIEP13.53005.0000
Guernsey FuntGGP14.28005.0200
Falklandy FuntFKP14.30005.0200
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek09:00 -20:00
wtorek09:00 -20:00
środa09:00 -20:00
czwartek09:00 -20:00
piątek09:00 -20:00
sobota09:00 -18:00
niedzielazamknięte

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Aktualności | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.