tel. +48 32 781 55 66
Środa 9:00 - 20:00
Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-10-23 18:56:33
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.26704.2830
USD DolarUSD13.84103.8680
Czechy KoronaCZK10016.580016.7600
Wielka Brytania FuntGBP14.93004.9740
Szwajcaria FrankCHF13.87103.8970
Dania KoronaDKK105.70105.7900
Szwecja KoronaSEK103.96104.0300
Norwegia KoronaNOK104.17604.2200
Węgry ForintHUF1.00012.810013.0900
Chorwacja KunaHRK105.78006.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.20004.3000
USD DolarUSD13.77003.8700
Czechy KoronaCZK10016.400016.8000
Wielka Brytania FuntGBP14.89004.9900
Szwajcaria FrankCHF13.86903.9010
Dania KoronaDKK105.58005.8900
Szwecja KoronaSEK103.89004.0400
Norwegia KoronaNOK104.10004.2500
Węgry ForintHUF1.00012.600013.1000
Chorwacja KunaHRK105.55006.0500
Albania LekALL1.00031.000040.0000
Gruzja LariGEL11.40001.5400
Izrael SzeklaILS11.07101.1490
Japonia JenJPY1.00035.400037.4000
Kanada DolarCAD12.92302.9700
Meksyk PesoMXN10018.500025.0000
Bułgaria LewBGN12.18002.2500
Rosja RubelRUB1.00059.200061.5000
Rumunia LejRON10089.200093.5000
Australia DolarAUD12.61702.6640
Tajlandia BahtTHB10013.000013.8000
Turcja LiraTRY10066.000074.9000
Ukraina HrywnaUAH10015.500016.5000
Chiny JuanCNY10052.100055.9000
ZEA DirhamAED11.03001.0790
Afganistan AfganiAFN1002.88616.8861
Algieria DinarDZD1002.13334.1833
Angola KwanzaAOA1.0002.518514.5185
Arabia Saudyjska RialSAR109.248710.5487
Argentyna PesoARS1003.782011.7820
Armenia DramAMD10.00054.369194.3691
Aruba FlorinAWG11.75122.3512
Azerbejdżan ManatAZN11.76632.3663
Bahama DolarBSD13.61564.0156
Bahrajn DinarBHD17.807912.3079
Bangladesz TakaBDT1.00024.267264.2672
Barbados DolarBBD11.08842.1684
Dolar BelizeBZD11.35612.1561
Białoruś RubelBYN11.78012.0601
BiH MarkaBAM11.97912.3691
Boliwia BoliwianoBOB103.89186.0918
Botswana PulaBWP10019.880644.8806
Brazylia RealBRL10.90031.0903
Brunei DolarBND11.78043.3804
Burundi FrankBIF10.00010.515130.5151
CFP FrankXPF1.00027.694343.6943
Chile PesoCLP10.00039.130567.1305
Dominikana PesoDOP1.00057.578487.5784
Dżibuti FrankDJF1.00011.430134.4301
Egipt FuntEGP10022.705433.7054
Eswatini LilangeniSZL10016.211936.2119
Etiopia BirrETB10011.168413.6684
Fidżi DolarFJD11.27061.9606
Filipiny PesoPHP1006.99008.3800
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00044.531184.5311
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00045.000084.5312
Gambia DalasiGMD1.00066.975678.9756
Ghana CediGHS10059.728480.7284
Gibraltar FuntGIP13.57694.8969
Gujana DolarGYD1.00015.512318.5123
Gulden antylskiANG11.74962.5496
Gwatemala QuetzalGTQ10033.707745.7077
Gwinea FrankGNF10.0002.88314.8831
Honduras LempiraHNL10013.564017.5640
Hongkong DolarHKD10042.307649.3076
Indie RupiaINR1005.10005.9900
Indonezja RupiaIDR10.0002.70003.4000
Irak DinarIQD10.00024.402538.5000
Iran RialIRR100.0007.97809.7780
Islandia KoronaISK1.00028.500038.0000
Jamajka DolarJMD1.00023.753037.7530
Jemen RialYER1.00011.646117.6461
Jordania DinarJOD15.35045.7504
Kambodża RielKHR10.0007.464410.7644
Katar RialQAR10.90401.1740
Kazachstan TengeKZT1.0008.356611.3566
Kenia SzylingKES1.00034.113341.1133
Kirgistan SomKGS1.00050.520165.0201
Kolumbia PesoCOP10.0008.878515.8785
Kongo FrankCDF10.00021.091525.2915
Korea Południowa WonKRW10.00030.884836.2848
Kostaryka ColónCRC10.00034.341593.3415
Kuba PesoCUC12.90274.7027
Kuwejt DinarKWD19.343013.8430
Laos KipLAK100.00033.328054.8280
Lesotho LotiLSL10023.827128.8271
Liban FuntLBP10.00020.631431.1314
Libia DinarLYD11.83512.9251
Macedonia DenarMKD1.00064.112081.1120
Madagaskar AriaryMGA10.0007.832911.7329
Makau PatacaMOP10033.780850.7808
Malawi KwachaMWK1.0004.06035.7603
Malediwy RupiaMVR10024.338629.2386
Malezja RinggitMYR108.67779.8777
Maroko DirhamMAD10036.151346.1513
Mauritius RupiaMUR1008.998112.5981
Birma KiatMMK10.00020.298327.3983
Mołdawia LejMDL10019.866626.8666
Mongolia TugrikMNT10.0009.606017.6060
Mozambik MeticalMZN1004.30978.3097
Namibia DolarNAD10022.337128.3371
Nepal RupiaNPR1003.02123.6212
Nigeria NairaNGN1.0002.756314.7563
Nikaragua CordobaNIO1007.957412.5574
Nowa Zelandia DolarNZD12.43042.6104
Oman RialOMR18.276710.9767
Pakistan RupiaPKR1001.96962.9596
Paragwaj GuaraniPYG10.0005.61956.4195
Peru SolPEN11.00871.3387
RPA RandZAR10022.433329.9333
Rwanda FrankRWF1.0003.18715.2871
RZP EskudoCVE1.00027.536648.5366
Salwador ColonSVC10022.984362.9843
Serbia DinarRSD1003.20004.1000
Seszele RupiaSCR10019.253341.2533
Singapur DolarSGD12.76982.9098
Sri Lanka RupiaLKR1001.93253.1325
Syria FuntSYP1.0007.71489.7148
Tadżykistan SomoniTJS10031.713247.7132
Tajwan DolarTWD1008.421613.9216
Tanzania SzylingTZS10.0009.588321.5883
Tonga PaʻangaTOP11.42091.9209
Trynidad Tobago DolarTTD10042.765970.7659
Tunezja DinarTND10.88561.5656
Turkmenistan ManatTMT10.99351.1935
Uganda SzylingUGX10.0004.747614.7476
Urugwaj PesoUYU1006.741021.7410
Uzbekistan SumUZS100.00034.724054.7240
Vanuatu VatuVUV1.00022.559542.5595
Wietnam DongVND100.00011.673017.6730
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.21721.6172
Wysp Salomona Dolar SBD10040.751543.7515
Zambia KwachaZMW10018.179538.1795
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3200
USD DolarUSD13.85004.5000
Czechy KoronaCZK10011.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.8100
Australia stary DolarAUS11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Chorwacja stara KunaHRS10041.5000brak
Czechy stara KoronaCZS10012.5000brak
Dania stara KoronaDKS10040.5000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKS10033.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Irlandia stary FuntIES13.8350brak
Japonia stary JenJPS1.00023.5000brak
Jersey FuntJEP13.5000brak
Kanada stary DolarCAS12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOS10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZS11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.00010.0000brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szkocja FuntSCP14.30004.8100
Szwajcaria stary FrankCHS12.6350brak
Węgry stary ForintHUS1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek9:00 - 20:00
wtorek9:00 - 20:00
środa9:00 - 20:00
czwartek9:00 - 20:00
piątek9:00 - 20:00
sobota9:00 - 17:45
niedzielazamknięte

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza obok banku Milienium, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad czterdzieści walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.