Aktualizacja : 2021-09-28 12:49:34
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEuro EUR 4.5900 4.6220
USD DolarUSD Dolar USD 3.9320 3.9640
Czechy KoronaCzechy Korona CZK 0.1781 0.1812
Wielka Brytania FuntWielka Brytania Funt GBP 5.3400 5.3990
Szwajcaria FrankSzwajcaria Frank CHF 4.2450 4.2640
Dania KoronaDania Korona DKK 0.6140 0.6240
Szwecja KoronaSzwecja Korona SEK 0.4470 0.4580
Norwegia KoronaNorwegia Korona NOK 0.4505 0.4570
Węgry ForintWęgry Forint (100) HUF 1.2720 1.2980
Chorwacja KunaChorwacja Kuna HRK 0.6110 0.6260
Albania LekAlbania Lek ALL 0.0393 0.0407
Izrael SzeklaIzrael Szekla ILS 1.1100 1.1890
ZEA DirhamZEA Dirham AED 1.0310 1.0890
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.5900 4.6290
USD Dolar USD Dolar USD 3.9200 3.9720
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1780 0.1817
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.3200 5.4100
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.2410 4.2790
Dania Korona Dania Korona DKK 0.6100 0.6240
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4450 0.4590
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4460 0.4590
Węgry Forint Węgry Forint HUF 1.2600 1.3100
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6110 0.6280
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0380 0.0406
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.2600 1.3950
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.0900 1.1790
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0345 0.0358
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.0500 3.1400
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.2010 0.2390
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3400 2.3900
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB 0.0510 0.0550
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.9260 0.9650
Australia Dolar Australia Dolar AUD 2.8200 2.8800
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.1010 0.1250
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.4660 0.5200
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1491 0.1540
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.5710 0.6180
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.0000 1.0880
Białoruś RubelBiałoruś Rubel BYN0.70001.4900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.02002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.43280.8228
Brunei DolarBrunei Dolar BND2.50003.5000
Chile PesoChile Peso CLP0.00300.0054
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.06300.0900
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.26000.3100
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06000.0880
Hongkong DolarHongkong Dolar HKD0.42000.5200
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0570
Islandia KoronaIslandia Korona ISK0.02610.0340
Jordania DinarJordania Dinar JOD4.55005.8000
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.20000.3800
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.0000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.06000.0900
Madagaskar AriaryMadagaskar Ariary MGA0.00070.0012
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.50001.0500
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.37000.5000
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1200
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.13000.2500
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.30002.8500
Oman RialOman Rial OMR7.850511.4505
Peru SolPeru Sol PEN0.78001.2200
RPA RandRPA Rand ZAR0.15000.2900
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0420
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.15000.3600
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.20002.9500
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.08500.1500
Tanzania SzylingTanzania Szyling TZS0.00100.0022
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.25001.5800
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.08000.2200
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.6000
USD Dolar USD 3.8730 4.2000
Czechy Korona CZK 0.1200 0.1815
Wielka Brytania Funt GBP 3.6000 5.3980
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP 5.00005.3500
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF8 4.03004.2200
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD 2.40002.7800
Austria Szyling Austria SzylingATS 0.23000.2900
Belgia Frank Belgia FrankBEF 0.08000.0960
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK 0.45000.5300
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK 0.13000.1680
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK 0.42000.5900
Estonia Korona Estonia KoronaEEK 0.20400.2900
Holandia Gulden Holandia GuldenNLG 0.65001.9500
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD 0.36000.4750
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIEP 5.00005.3000
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY 0.02450.0360
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD 2.57003.0500
Litwa Lit Litwa LitLTL 0.94501.1300
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF 0.08000.0950
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL 4.62005.4800
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM 1.72002.2000
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK 0.33000.4520
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD 1.90002.6300
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK 0.10900.1300
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT 0.01320.0180
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF 4.00004.2300
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF 0.00920.0110
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP 5.00005.3350
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP 5.00005.3500
Jersey Funt Jersey FuntJEP 5.00005.3500
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP 5.00005.3000
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP 5.00005.3500
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP 4.50005.3000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Anglia stary Funt GBP 4.50005.3000
Szwajcaria frank 8 seria CHF8 3.80004.2600
Australia stary Dolar AUD 2.00002.8000
Austria Szyling ATS 0.22000.3000
Belgia Frank BEF 0.07900.0970
Dania stara Korona DKK 0.44000.5500
Czechy stara Korona CZK 0.12000.1700
Chorwacja stara Kuna HRK 0.41000.6000
Estonia Korona EEK 0.18000.3000
Holandia Gulden NLG 0.64002.0000
Hongkong stary Dolar HKD 0.35000.4800
Irlandia stary Funt IEP 4.56005.3000
Japonia stary Jen JPY 0.02400.0380
Kanada stary Dolar CAD 2.20003.0800
Litwa Lit LTL 0.92001.1500
Luksemburg Frank LUF 0.07900.0960
Łotwa Łat LVL 4.60005.5000
Niemcy Marka DEM 1.71202.4000
Norwegia stara korona NOK 0.32000.4550
Nowa Zelandia stary Dolar NZD 1.88002.6500
Korona Słowacka SKK 0.10800.1320
Słowenia Tolar SIT 0.01300.0200
Szwajcaria stary Frank CHF 3.76504.2400
Węgry stary Forint HUF 0.00900.0130
Wyspy Man Funt IMP 4.40005.3000
Szkocja Funt SCP 4.96005.3000
Jersey Funt JEP 4.40005.3000
Irlandia Funt IEP 4.96005.3000
Guernsey Funt GGP 4.40005.3600
Falklandy Funt FKP 4.00005.3500
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.

Kantory Katowice

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.

Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl

Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.

Współpraca z innymi kantorami

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.

Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.

Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.

Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Kantor Katowice Grand

W Kantorze

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Grand Katowice
Informacje