tel. +48 32 781 55 66
Sobota 09:00 - 18:00
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-01-24 19:23:43
Ceny hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.24904.2680
USD DolarUSD13.85203.8780
Czechy KoronaCZK1.000167.5000169.1000
Wielka Brytania FuntGBP15.02605.0550
Szwajcaria FrankCHF13.95803.9780
Dania KoronaDKK10056.550056.9500
Szwecja KoronaSEK10040.150040.5900
Norwegia KoronaNOK10042.550042.8500
Węgry ForintHUF10.000125.0000129.0000
Chorwacja KunaHRK10.57300.5980
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.18004.2800
USD DolarUSD13.78003.8800
Czechy KoronaCZK1.000165.5000169.5000
Wielka Brytania FuntGBP14.97005.0700
Szwajcaria FrankCHF13.95003.9790
Dania KoronaDKK10055.500057.7000
Szwecja KoronaSEK10039.500040.9000
Norwegia KoronaNOK10041.700042.7900
Węgry ForintHUF10.000126.0000131.0000
Chorwacja KunaHRK10.56000.6100
Albania LekALL10.03100.0400
Gruzja LariGEL11.35001.4800
Izrael SzeklaILS11.10501.1540
Japonia JenJPY10.000351.0000363.0000
Kanada DolarCAD12.91202.9430
Meksyk PesoMXN10.18500.2500
Bułgaria LewBGN12.13002.2490
Rosja RubelRUB1.00061.100063.8000
Rumunia LejRON10088.100091.4000
Australia DolarAUD12.62202.6800
Tajlandia BahtTHB1.000128.1000135.5000
Turcja LiraTRY10065.600069.5000
Ukraina HrywnaUAH1.000157.0000166.0000
Chiny JuanCNY10.52500.5590
ZEA DirhamAED11.04101.0840
Arabia Saudyjska RialSAR10.92121.0512
Argentyna PesoARS10.02940.1194
Armenia DramAMD10.00500.0092
Azerbejdżan ManatAZN12.01022.3892
Bahrajn DinarBHD17.764712.2647
Barbados DolarBBD11.08312.1631
Dolar BelizeBZD11.34662.1466
Białoruś RubelBYN11.77682.0068
BiH MarkaBAM12.09082.3008
Boliwia BoliwianoBOB10.38680.6068
Botswana PulaBWP10.20170.4517
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.79693.3969
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07000.0890
Egipt FuntEGP10.22110.3011
Fidżi DolarFJD11.27051.9605
Filipiny PesoPHP10.06930.0838
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia DalasiGMD10.06680.0788
Gwatemala QuetzalGTQ10.33990.4599
Gwinea FrankGNF1000.02010.0493
Hongkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28000.3464
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02360.0376
Jordania DinarJOD15.31005.7100
Kambodża RielKHR10.00070.0011
Katar RialQAR10.90501.0992
Kazachstan TengeKZT10.00860.0116
Kenia SzylingKES10.03490.0419
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30620.3633
Kostaryka ColónCRC10.00370.0095
Kuwejt DinarKWD19.273113.7731
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.89031.0103
Maroko DirhamMAD10.34940.4494
Mauritius RupiaMUR10.09840.1244
Mołdawia LejMDL10.19450.2645
Nigeria NairaNGN10.00390.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.45002.6900
Oman RialOMR19.080310.9803
Pakistan RupiaPKR10.02000.0299
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.55380.6338
Peru SolPEN11.01261.3426
RPA RandZAR10.21280.2800
RZP EskudoCVE10.02750.0485
Serbia DinarRSD10.03160.0416
Seszele RupiaSCR10.19120.4112
Singapur DolarSGD12.75002.8600
Sri Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tunezja DinarTND11.18981.5179
Uzbekistan SumUZS1.0000.33170.5317
Wietnam DongVND1.0000.14560.1956
Wysp Salomona Dolar SBD10.40690.4369
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3200
USD DolarUSD13.77004.1500
Czechy KoronaCZK1.000110.0000168.5000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0000
Szwajcaria FrankCHF13.93900.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara KoronaDKK10040.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.5000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary FuntIEP13.8350brak
Japonia stary JenJPY1.00021.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.0001.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Szkocja FuntSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Katowice


Wygląd kantoru

Czynne
poniedziałek09:00 - 20:00
wtorek09:00 - 20:00
środa09:00 - 20:00
czwartek09:00 -20:00
piątek09:00 - 20:00
sobota09:00 - 18:00
niedziela09:00-18:00

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne kursy walut w kantorze Grand który jest zlokalizowany w centrum Katowic na ulicy Adama Mickiewicza, niedaleko placu Synagogi. Na stronie internetowej www.kantorykatowice.pl znajdziemy również inne ciekawe informacje o walutach oraz promocjach. Nasi kasjerzy walutowi kursy aktualizują na bieżąco co gwarantuje zawsze najlepszą cenę. Kantor Grand działa na rynku walutowym już dziesięć lat - wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz bezpieczeństwo i dyskrecję (na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z osobnej kabiny).W naszej szerokiej ofercie jest obecnie ponad sto walut - na głównej stronie znajdują się kursy w cenie hurtowej jak również detalicznej jakie wymienisz odwiedzając Kantor: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, koronę czeską.


Praca w kantorze

Zatrudnimy osobę na stanowisku kasjera walutowego na cały etat, mile widziane ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, adres e-mail: Praca.Kantor.Katowice@maax.pl


Kursy on-line

Od zeszłego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantory internetowy w którym podobnie jak w placówkach stacjonarnych można dokonać wymiany walut (obecnie jest ich trzynaście) wykorzystując narzędzia dostępne w sieci. Kantor Internetowy stał się dzisiaj nowym narzędziem szczególnie promowanym w mediach - telewizja, radio oraz internet dlatego nasza firma postanowiła również zbudować takie narzędzie wykorzystując własne doświadczenie, zlecenie wykonała firma specjalizująca się w aplikacjach kantorowych z którą współpracujemy od początku działania naszej firmy. Celem naszym było stworzenie prostej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika platformy dzięki której można dokonać transakcji finansowej poprzez rachunki bankowe. Chcesz sprawdzić jak działa kantor internetowy, poznać jego zalety zapraszamy na naszą stronę wystarczy kliknąć na powyższy link zapraszamy.


Współpraca

Zapraszamy do współpracy inne kantory z miasta Katowic oraz z okolic w zakresie kupna i sprzedaży walut przeprowadzając transakcję poprzez konto bankowe. Zależy nam na współpracy z kantorami z województwa śląskiego i województw ościennych, jesteśmy wstanie zaproponować najkorzystniejsze ceny oraz możliwość negocjowania cen. Obszar działalności to: Częstochowa, Siemianowice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Żory, Wodzisław Śląski i inne duże miasta na Śląsku.


Negocjuj cenę

Po co płacić więcej, skoro nie muszą Państwo tego robić. Zapraszamy do negocjowanie cen z naszym kasjerem walutowym aby uzyskać cenę którą Państwa usatysfakcjonuje i będzie najbardziej atrakcyjna dla obu stron trzeba przy tym zauważy, że cena jaką się uzyska zależna jest od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić w naszym punkcie im większa tym lepszą cenę możemy zaoferować. Sprawdź aktualny kurs najważniejszych walut europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich oferowanych przez kantor. Europa, Azja, Ameryka to największe rynki walut na świecie i ich ich środki płatnicze są najczęściej wymieniane w naszych lokalach.


Transakcje walutowe

Na rynku walutowym można zauważyć duże wahania kursów walut, ceny ustalamy na miejscu w kantorze. Dla osób które pragną mieć możliwość zabukowania cen telefonicznie mogą zdeponować zaliczkę jako zabezpieczenie kursu. Do dokonania transakcji w naszym kantorze zaliczka nie jest wiążąca. Już na miejscu w punkcie realizowana będzie transakcja a kurs zgodny z rozmową telefoniczną.


Wyjazd na wakacje

Nasza firma poza ofertą wymiany wielu najpopularniejszych walut prowadzi również działalność związana ze sprzedażą ofert turystycznych, aktualnie posiadamy pięć biuro podróży rozlokowanych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy serdecznie do naszego biura podróży w Katowicach gdzie mogą Państwo zarezerwować wczasy, wycieczkę, kupić bilet autokary oraz lotniczy, posiadamy wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług turystycznych.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.