Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session
Waluty Świata

Obecnie niemal w każdym państwie na świecie waluta jest oficjalnym środkiem płatniczym. Są kraje w których można spotkać kilka walut w obiegu. Każda waluta posiada unikatowy wygląd, podział na jednostki, wielkość oraz materiał wykonania i zabezpieczeń przed fałszowaniem.

Aktualizacja : 2024-06-15 20:56:34
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02180.0518
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00250.0124
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR0.87711.2271
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.00390.0521
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00860.0131
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.88292.4300
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.23832.6891
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD3.29914.3500
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD6.926514.6164
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.01690.0579
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.34823.0144
Dolar Belize Dolar Belize BZD1.85762.0270
BiH Marka BiH Marka BAM2.15112.4211
Boliwia Boliwiano Boliwia Boliwiano BOB0.41450.6345
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.21050.4569
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.74390.9469
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.18484.5425
CFP Frank CFP Frank XPF0.02710.0441
Chile Peso Chile Peso CLP0.00260.0055
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.05650.0875
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01260.0358
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.07170.1267
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.16940.3555
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.10390.1275
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.36111.8168
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.05880.0838
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.03630.0633
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.17550.7524
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP3.67825.2482
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01660.0193
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.62902.5063
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.46300.5825
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.13020.1664
Hongkong Dolar Hongkong Dolar HKD0.42660.6071
Indie Rupia Indie Rupia INR0.04210.0590
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.19690.3257
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.01190.0493
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD5.24426.3399
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0013
Katar Rial Katar Rial QAR0.76311.2947
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00530.0112
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.02650.0405
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.05170.0662
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00080.0018
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.29000.3970
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00440.0250
Kuba Peso Kuba Peso CUC0.01103.0000
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.873416.6850
Laos Kip Laos Kip LAK0.00010.0003
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.22970.2787
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.07100.0900
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00070.0017
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.35780.5244
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00130.0050
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.20860.3586
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.76711.0762
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.39060.5277
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.07660.1366
lej mołdawski lej mołdawski MDL0.17220.2940
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00070.0015
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04730.0971
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.19620.2683
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.01560.0459
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.46832.8883
Oman Rial Oman Rial OMR8.760913.8875
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.00860.0266
Paragwaj Guarani Paragwaj Guarani PYG0.57210.5878
Peru Sol Peru Sol PEN1.12411.3763
RPA Rand RPA Rand ZAR0.19170.3019
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00230.0041
RZP Eskudo RZP Eskudo CVE0.03760.0496
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03660.0466
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.29160.4716
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD2.83733.3373
Sri Lanka Rupia Sri Lanka Rupia LKR0.01260.0282
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.36610.3914
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.05930.1969
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00110.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.19181.6759
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.15020.4402
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.28351.5237
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00030.0015
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05270.1962
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.16120.4273
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02370.0439
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.01150.0215
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.25521.8882
Wysp Salomona Dolar Wysp Salomona Dolar SBD0.38050.5235
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.03770.3477
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
© 1989 - 2023 Kantor Grand Katowice