tel. 32 781 55 66, 604 401 700
Niedziela
40-092 Katowice Mickiewicza 22
Mickiewicza22@KantoryKatowice.pl
aktualizacja : 2021-05-15 20:05:57
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.02870.0678
Algieria DinarDZD10.01660.0466
Angola KwanzaAOA10.00250.0116
Aruba FlorinAWG11.81072.2980
Bahama DolarBSD13.70003.9007
Bangladesz TakaBDT10.02350.0654
Burundi FrankBIF10.00100.0029
CFP FrankXPF10.03050.0460
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Eswatini LilangeniSZL10.16760.3676
Etiopia BirrETB10.06930.0943
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Iran RialIRR10.00010.0001
Jemen RialYER10.01200.0171
Kirgistan SomKGS10.03990.0544
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.24380.2938
Liban FuntLBP10.00100.0039
Libia DinarLYD10.69941.0694
Madagaskar AriaryMGA10.00070.0012
Makau PatacaMOP10.33030.5003
Malawi KwachaMWK10.00350.0052
Birma KiatMMK10.00190.0026
Mongolia TugrikMNT10.00080.0016
Mozambik MeticalMZN10.04720.0969
Namibia DolarNAD10.22870.2887
Nepal RupiaNPR10.02820.0342
Nikaragua CordobaNIO10.07230.1183
Rwanda FrankRWF10.00280.0049
Syria FuntSYP10.00040.0024
Tadżykistan SomoniTJS10.25160.4116
Tanzania SzylingTZS10.00090.0021
Tonga PaʻangaTOP11.42581.9558
Trynidad Tobago DolarTTD10.30580.7090
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.04970.1997
Vanuatu VatuVUV10.02490.0420
Zambia KwachaZMW10.05870.3648
Wygląd kantoru

Kantory Katowice




Czynne
poniedziałek08:00 - 20:00
wtorek08:00 - 20:00
środa08:00-20:00
czwartek08:00 - 20:00
piątek08:00 - 20:00
sobota08:00 - 20:00
niedziela10:00-18:00
Facebook | Regulamin | Aktualności | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.