Aktualizacja : 2022-06-29 17:07:46
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.03030.0694
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02250.0525
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00720.0163
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR1.02001.2600
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.02000.0590
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00760.0019
Aruba Florin Aruba Florin AWG2.19302.6803
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN1.95002.6500
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD4.40774.5925
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD8.073615.5870
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.02800.0669
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.51003.1138
Dolar Belize Dolar Belize BZD1.88102.4247
BiH Marka BiH Marka BAM2.32002.6000
Boliwia Boliwiano Boliwia Boliwiano BOB0.46640.6863
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.20200.4429
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.80001.0500
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.50004.5000
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00130.0033
CFP Frank CFP Frank XPF0.02810.0455
Chile Peso Chile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.07500.0990
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01480.0387
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.25000.3500
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.15980.3768
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.06680.1420
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.31622.0996
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.06500.0990
Frank CFA Afryka Śr. Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00420.0079
Frank CFA Afryka Zach. Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00510.0091
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.05900.0860
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.46200.6720
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP3.80005.5600
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01830.0216
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.84322.8368
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.47910.6299
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.03150.0605
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.14580.1962
Hongkong Dolar Hongkong Dolar HKD0.48000.6200
Indie Rupia Indie Rupia INR0.03300.0650
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.00020.0004
Iran Rial Iran Rial IRR0.00880.0100
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.1500
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0180
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD6.05006.7300
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0013
Katar Rial Katar Rial QAR0.95001.3500
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0130
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.03000.0500
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04120.0557
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00050.0016
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.30000.4500
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00430.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.500014.6900
Laos Kip Laos Kip LAK0.00020.0004
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.24250.3030
Liban Funt Liban Funt LBP0.00100.0039
Libia Dinar Libia Dinar LYD0.85771.8500
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.07000.0990
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00080.0012
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.41060.5806
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00310.0049
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.70001.1200
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.42000.6500
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.07000.1400
Birma Kiat Birma Kiat MMK0.00190.0026
Mołdawia Lej Mołdawia Lej MDL0.15000.2600
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00090.0017
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.05260.1024
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.23530.2984
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.03190.0378
Nigeria Naira Nigeria Naira NGN0.00340.0121
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.08600.1349
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.60002.9900
Oman Rial Oman Rial OMR8.050012.7000
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.01250.0268
Paragwaj Guarani Paragwaj Guarani PYG0.58000.6900
Peru Sol Peru Sol PEN1.10001.4000
RPA Rand RPA Rand ZAR0.25000.3600
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00340.0055
RZP Eskudo RZP Eskudo CVE0.03500.0690
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.35000.4600
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD2.75003.3000
Sri Lanka Rupia Sri Lanka Rupia LKR0.00790.0301
Syria Funt Syria Funt SYP0.00070.0027
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.38070.4734
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.09000.1800
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00110.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.66132.1050
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.40810.7367
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.45001.6500
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00060.0017
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05430.2043
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.29660.5039
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02810.0453
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.11000.2500
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.21001.6120
Wysp Salomona Dolar Wysp Salomona Dolar SBD0.42000.5500
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.15170.4578
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

Waluty Świata

Obecnie niemal w każdym państwie na świecie waluta jest oficjalnym środkiem płatniczym. Są kraje w których można spotkać kilka walut w obiegu. Każda waluta posiada unikatowy wygląd, podział na jednostki, wielkość oraz materiał wykonania i zabezpieczeń przed fałszowaniem.

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Grand Katowice